line x

HOUGH, GRAUDE & PARTNERS

line x

INTERNATIONAL LAW FIRM


line-y

Latvia-Riga-01 Latvia-Riga-02 Latvia-Riga-04 Latvia-Riga-03 Latvia-Riga-05
line-y

Nekustamo īpašumu tiesības

Firmas juristi ir spējīgi līdzdarboties un sniegt juridiskus padomus, kā arī pārstāvēt Latvijas un ārvalstu attīstītāju, dzīvokļu vai māju īpašnieku Latvijā un to potenciālo pircēju, komerciālo un industriālo īpašumu saimnieku un īrnieku, tirdzniecības centru un kondominātu īpašnieku un attīstītāju intereses. Firmas juristi konsultē klientus par attīstīšanas līgumiem, ieskaitot zemes pārpirkšanu un apvienošanu, īpašuma novērtējumu, zonu veidošanu, kopuzņēmumiem, zemes nomu, būvniecības līgumiem un īpašuma pārvaldīšanu. Firma var veikt arī nepieciešamo komerciālā, dzīvojamā vai lauksaimniecības īpašuma juridisko ekspertīzi potenciālo pircēju interesēs.

Firma sniedz saviem klientiem palīdzību ar nekustamo īpašumu kopuzņēmuma līgumiem saistītos jautājumos, sabiedrības ar ierobežotu atbildību dibināšanas gadījumos, partnerfirmām operācijās ar nekustamajiem īpašumiem, kā arī attiecībā uz nekustamo īpašumu nodokļu jautājumiem, jautājumos, kas saistīti ar vienošanos par pārdošanu ar vienlaicīgu iznomāšanu, zonu veidošanas un zemes izmantošanas jautājumos, atvieglojumu gadījumos, kad notiek dzīvokļu un māju Latvijā pirkšana un pārdošana, kā arī attiecībā uz nekustamo īpašumu privatizācijas jautājumiem Latvijā.

Firmas biroji Baltijas valstīs - Igaunijā un Lietuvā -, Sanktpēterburgā , Krievijā, Berlīnē un Kijevā var sniegt palīdzību Latvijas uzņēmumiem un privātpersonām nekustamo īpašumu jautājumu risināšanā arī šajās kaimiņvalstīs.