line x

HOUGH, GRAUDE & PARTNERS

line x

INTERNATIONAL LAW FIRM


line-y

Latvia-Riga-01 Latvia-Riga-02 Latvia-Riga-04 Latvia-Riga-03 Latvia-Riga-05
line-y

Starptautiskas sacensības

Veiksmīga darbība starptautiskajā tirgū ir kļuvusi par neatņemamu jaunveidojamu un esošu Latvijas uzņēmumu darījumu stratēģijas sastāvdaļu. Mūsu darbība Rīgā, Latvijā un mūsu sadarbība ar firmām Igaunijā, Krievijā, Lietuvā, Ukrainā, Polijā un Berlīnē (Vācijā) ļauj mums palīdzēt Latvijas un ārvalstu kompānijām realizēt savu preču un pakalpojumu tirdzniecību pāri robežām.

Mēs spējam ātri sapulcināt komandu, kas spējīga risināt gandrīz jebkuru jautājumu un operāciju, ar ko mūsu klients saskaras jebkur pasaulē. Mēs varam palīdzēt mūsu klientiem starptautisku kopuzņēmumu dibināšanā, jaunu uzņēmējdarbību apvienošanā, uzņēmuma daļu vai visa uzņēmuma pārdošanā ārvalstu pircējiem. Tāpat mēs varam palīdzēt mūsu ārvalstu klientiem, veicot darījumus Latvijā. Mūsu biroju tīkls Baltijas valstīs, Ukrainā un Krievijā ļauj mums strādāt ekonomiski mūsu Latvijas klientu labā daudzu svarīgu kaimiņvalstu jurisdikciju ietvaros.

Mēs regulāri sniedzam padomus par starptautiskiem kopuzņēmumiem, uzņēmumu pārrobežu apvienošanu un pārpirkšanu, starptautisku operāciju veikšanu, starptautiskā intelektuālā īpašuma licencēšanu un izplatību, intelektuālā īpašuma tiesību aizstāvēšanu pasaulē, kā arī par ienākošajiem un izejošajiem kapitālieguldījumiem.