line x

HOUGH, GRAUDE & PARTNERS

line x

INTERNATIONAL LAW FIRM


line-y

Latvia-Riga-01 Latvia-Riga-02 Latvia-Riga-04 Latvia-Riga-03 Latvia-Riga-05
line-y

Andris Vilciņš ir galvenais advokāts firmas birojā Rīgā. Vilciņa kungs ir dzimis 1971. gadā Rīgā, Latvijā. Absolvējis Latvijas Universitātes Juridisko fakultāti, 1993. gadā iegūstot bakalaura grādu tiesību zinātnē. Guvis daudzpusīgu pieredzi, pārstāvot gan juridiskas, gan fiziskas personas. Konsultējis Latvijas uzņēmumus, kas darbojas gan pašmāju, gan starptautiskās tirdzniecības jomās. No 1994. gada līdz 1997. gadam strādājis par advokātu un vēlāk arī par ģenerāldirektoru neatkarīgajā Latvijas Valsts aģentūrā starptautisko pārvadājumu, tūrisma, naktsmītņu un attīstības jomā. Specializējies līgumtiesību, vērtspapīru, nekustamo īpašumu darījumu, mantojuma jautājumu, privatizācijas, starptautisko komerclīgumu un darījumu jomās.

Saziņas valodas: latviešu, angļu, krievu.

Ivars Bacis ir advokāts firmas birojā Rīgā. Dzimis 1978. gadā Rīgā, Latvijā. Absolvējis Latvijas Universitātes Juridisko fakultāti. Specializējies starptautisko tiesību, komerctiesību un intelektuālā īpašuma tiesību jomās.

Saziņas valodas: latviešu, angļu, krievu.

Andrejs Silds ir advokāts firmas birojā Rīgā. Dzimis 1982. gadā Rīgā, Latvijā. 2004. gadā absolvējis Konkordijas Starptautiskās Universitātes Juridisko skolu Tallinā, Igaunijā. Specializējies šādās tiesību jomās: korporatīvās tiesības, komerctiesības, darba tiesības, nodokļu tiesības, kā arī darījumi ar nekustamo īpašumu.

Saziņas valodas: latviešu, angļu, krievu.